Co jsou multifokální brýlová skla?

umožňují komfortní vidění na blízko, dálku i střední vzdálenost a to vše bez nutnosti neustálého sundávání a měnění brýlí, prostě troje brýle v jedněch.

Jak je z obrázku patrné, vrchní částí brýlí vidíte na dálku, střední částí pak třeba na počítač či pracovní stůl a ve spodní části se nachází čtecí oblast.

Jednotlivé oblasti nejsou viditelné a z estetického hlediska jde o dokonalé řešení. Pokud jsou tyto brýle správně vyměřeny a vyrobeny, brzy si na jejich pohodlí zvyknete a jiné už chtít nebudete. 

Princip akce

Pokud si objednáte, v rámci této akce, pouze jedny brýle, obdržíte na ně slevu ve výši 30%.

Pokud si však objednáte zároveň i druhé multifokální či kancelářské brýle, obdržíte na první brýlová skla slevu 30% a na druhá slevu 50%.

Podmínkou této kombinace je, že si obě zakázky objednáte v jeden den, při vaši návštěvě a že jsou obě zakázky určeny pro stejného zákazníka, tedy pro vás.

Bezplatné měření zraku

Před každým pořízením nových brýlí, doporučujeme přeměřit zrak, správné hodnoty jsou naprosto důležité pro pohodlné vidění a u multifikálních brýlí to platí dvojnásob. Využijte této možnosti, kterou u nás poskytujeme bezplatně a zarezervujte si svůj termín níže.